Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek
Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

0,0 (0)
Cena
19,96 zł

DARMOWA DOSTAWA W 24H

Typ preparatu:
Producent:
Wick Pharma Zweigniederlassung Der Procter
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

Preparat ma na celu łagodzenie objawów przeziębienia i grypy.

Dawkowanie - Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
1 saszetka co 4-6 godzin w razie potrzeby. Nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby

Składniki - Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

paracetamol 500mg, gwajafenezyna 200mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg, sacharoza kwas, cytrynowy, kwas winowy, sody cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam acesulfam potasowy, mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego żółcień chinolinowa

Działania

Skuteczny w walce z bólem, bólem głowy, gardła oraz obniża gorączkę. Rozrzedza flegmę ułatwiając odkrztuszanie w mokrym kaszlu. Zmniejsza obrzęk nosa

Wskazania - Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

Preparat ma na celu łagodzenie objawów przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania - Vicks Symptomed Complete Cytrynowy, 10 saszetek

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci poniżej 12 roku życia

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.