Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

0,0 (0)
Cena
4,99 zł

DARMOWA DOSTAWA W 24H

Typ preparatu:
Producent:
Hasco-Lek, Wrocław
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

Dawkowanie - Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo. U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

Składniki - Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

Paracetamol 80 mg.

Działania

Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godz.

Wskazania - Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

Wskazania - Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.mi do podawania paracetamolu są bóle mięśni, stawów, kości, zębów, nerwobóle, ból pleców, barku i głowy, ból miesiączkowy oraz stany gorączkowe, a także ból po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych.

Przeciwwskazania - Paracetamol Hasco, czopki, 80mg, 10 szt.

Nie należy stosować leku Paracetamol HASCO, jeśli występuje nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.