PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Grypostop Mix, 8 saszetek

0,0 (0)
Cena
15,37 zł
DARMOWA DOSTAWA W 24H
Typ preparatu:
Producent:
Medicofarma Sp. Z O.o.
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Grypostop Mix to preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrażniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych.

Wskazania do stosowania:

Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Dawkowanie:

Rozpuścić zawartość saszetki w szklance gorącej wody. Wypić gorący płyn małymi łykami. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 4-6 godzin na dobę, nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin.

Działanie niepożądane:

Zaburzenia serca:
zaburzenia rytmu serca

Zaburzenia krwi i układu chłonnego:
Bardzo rzadko: niedobór krwinek białych, niedobór płytek krwi

Zaburzenia układu nerwowego:
Rzadko: senność, zawroty głowy, euforia, nadmierne uspokojenie, uczucie pustki w głowie, niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, zaburzenia nastroju.

Zaburzenia układu oddechowego:
Spłycenie oddechu.

Zaburzenia żołądka i jelit:
Rzadko: nudności, wymioty, bóle brzucha, zaparcia

Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej:
Wysypka, świąd

Zaburzenia naczyniowe:
Zmiany ciśnienia tętniczego

Zaburzenia układu immunologicznego:
Rzadko: reakcje alergiczne

Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych:
Objawy o różnym nasileniu od nieistotnego podwyższenia enzymów wątrobowych aż do uszkodzenia wątroby.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niedokrwistość, ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol oraz u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (MAO), aktualnie lub w ciągu dwóch ostatnich tygodni. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat bez zaleceń lekarza. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Skład:

Substancje czynne:

-paracetamol 650 mg
-chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg
-bromowodorek dekstrometorfanu 20 mg
-maleinian chlorfenyraminy 4 mg

Substancje pomocnicze:

-kwas askorbowy, kwas cytrynowy, naturalny smak cytrynowy, skrobia, powidon, cytrynian sodu, kwas stearynowy, -dwutlenek tytanowy, fosforan wapniowy, barwniki żółte 6 i 10

Uwagi!

Grypostop Mix może wywierać znaczny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.