Aspirin Pro tabletki powlekane 500mg x 8 (import równoległy Niemcy)
Aspirin Pro tabletki powlekane 500mg x 8 (import równoległy Niemcy)
PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Aspirin Pro tabletki powlekane 500mg x 8 (import równoległy Niemcy)

0,0 (0)
Cena
7,73 zł

DARMOWA DOSTAWA W 24H

Typ preparatu:
Producent:
Inpharm Sp. Z O. O.
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Aspirin Pro zaleca się do stosowania w objawowym leczeniu w gorączki i bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie, bóle zębów, bóle mięśni. Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Skład:

1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego

Sposób użycia:

Dorośli: doraźnie 1 - 2 tabletki po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę.
Dzieci w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.