Aspirin (Import) 500mg 100 tabletek

Aspirin (Import) 500mg 100 tabletek

0,0 (0)
Cena
49,78 zł
DARMOWA DOSTAWA W 24H
Typ preparatu:
Producent:
Delfarma Sp. Z O.o.
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Kwas acetylosalicylowy, zwany potocznie aspiryną, produkowany jest w czystej postaci od 1899 roku, choć jego niezwykłe właściwości ceniono już w czasach starożytnych. Aspiryna ma wiele zastosowań: pomaga zwalczać gorączkę oraz bóle różnego rodzaju (bóle głowy, bóle mięśni, bóle menstruacyjne), a ponadto ma działanie przeciwzapalne.

Wskazania:

  • gorączka
  • bóle różnego pochodzenia (bóle mięśni, głowy, menstruacyjne itd.)
  • działanie przeciwzapalne

Dawkowanie:

Dorośli - jednorazowo - 1 lub 2 tabletki.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat - wyłącznie na zlecenie lekarza jednorazowo 1 tabletka.
Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo.

Składniki:

1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.