Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

0,0 (0)
Cena
17,54 zł

DARMOWA DOSTAWA W 24H

Typ preparatu:
Producent:
USP Zdrowie Sp. z o.o.
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

Wskazania:

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, gorączka i dreszcze, katar, niedrożność nosa i zatok przebiegająca z bólem, ból gardła, ból głowy, bóle mięśniowo - stawowe.
Smak truskawkowy.

Przeciwwskazania:


Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie:

Dzieci w wieku 6-12 lat:
Maksymalna dawka dobowa paracetamolu stosowana u dzieci: 60 mg/kg masy ciała na 24 godziny podawana w dawkach podzielonych do 4 razy na dobę po 15 mg/kg masy ciała. Pojedyncza dawka: 1 saszetka nie częściej niż co 4-6 godzin. Maksymalna dawka dobowa: 4 saszetki.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
Pojedyncza dawka: 1 - 2 saszetki nie częściej niż co 4-6 godzin. Maksymalna dawka dobowa: 6 saszetek. Zawartość saszetki należy wsypać do gorącej wody (100 ml) i dokładnie wymieszać aż do całkowitego rozpuszczenia proszku. Płyn należy spożyć w ciągu 15 minut od momentu przygotowania.

Składniki:

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 300 mg, kwas askorbowy 20 mg, fenylefryny chlorowodorek 5 mg oraz substancje pomocnicze m.in. dekstroza, syrop glukozowy, alkohol benzylowy. Zawiera tez sód.

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.