Antygrypin Noc 10 tabletek musujących

Antygrypin Noc 10 tabletek musujących

0,0 (0)
Cena
16,11 zł

DARMOWA DOSTAWA W 24H

Typ preparatu:
Producent:
N.p.pharma Ostrów Mazowiecki
Postać:
Opakowanie:
Uwaga: Zamówiony przez stronę lek dostarczony będzie do apteki specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewozu produktów leczniczych.
Opis
Dostawa
Opinie (0)
Porady

AntyGrypin noc
500 mg +200 mg + 4 mg, tabletki musujące
Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Chlorphenamini maleas

- Gorączka
- Katar
- Ból głowy
- Ból gardła

10 tabletek musujących

Każda tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego i 4 mg chlorofenaminy maleinianu oraz substancje pomocnicze. Lek zawiera sód- ostrzeżenia patrz w ulotce.

Podanie doustne.

Tabletkę musującą należy rozpuścić w szklance zimnej lub ciepłej wody. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Lek zawiera paracetamol. Nie stosować jednocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Nie należy stosować tego leku u dzieci w wieku poniżej 15 lat.

Okres ważności produktu leczniczego po pierwszym otwarciu pojemnika: 28 dni
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem i wilgocią.

Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.